Osiągnięcia uczniów

AAA

Osiągnięcia naszych uczniów rok szkolny 2013/2014:

Nazwisko i imię nauczyciela

Osiągnięcia i sukcesy uczniów

1.

Błachut – Stanek Dorota

-

2.

Cibor Jadwiga

· IV miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym (Patrycja Smolec)

· etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego (Izabela Snażyk)

3.

Gałosz Krzysztof

· III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej

· II miejsce w Turnieju Szkół Wiejskich w Piłce Siatkowej

4.

Gilek Renata

· I miejsce w Gminnym Konkursie „Mistrz ortografii” - Izabela Snażyk

· III miejsce w Gminnym Turnieju Recytatorskim - Gawlas Gabriela

5.

Hernas Anna

· I miejsce w Gminnym Turnieju Recytatorskim - Dawid Zmiertka

6.

Hornik Renata

· I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologiczno – Przyrodniczym – Julia Chełmecka

· wyróżnienie w Gminnym Konkursie „Wielkanocna kartka” – Julia Smolec, Krzysztof Matejko

7.

Jamróz Anna

· Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Historycznego – Marcin Bizoń (11 miesce)

8.

Kilian Zdzisława

· II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego – Iga Chachuła

· I miejsce (zespół dziewcząt) II miejsce (zespół chłopców) w Mikołajkowym Turnieju MPS

· I miejsce - Dominika Smolec, II miejsce Dominika Góra w Mikołajkowym Turnieju MPS dla klas I – III

· IV miejsce MPS dziewcząt – etap gminny

· IV miejsce MPS chłopców – etap gminny

· I miejsce w Turnieju MPS szkół wiejskich – dziewczęta

· II miejsce w Turnieju MPS szkół wiejskich – chłopcy

· II miejsce w powiecie w Ogólnopolskiej MPS chłopców KINDER

9.

Kolber Zbigniew

· III miejsce w Gminnym Konkursie „O złotą, srebrną i brązową nutkę” – Izabela Snażyk

10.

Kubień Edyta

· I miejsce „Wiersze Tuwima w obrazach”

· I i II miejsce w Gminnym Konkursie „Boże Narodzenie w oczach dziecka”

· II miejsce w Gminnym Konkursie „Czysty świat wokół nas”

· II miejsce w Gminnym Konkursie na Kartkę Wielkanocną

11.

Kurzeja Ewa

· IV miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym – Karolina Gibas

· IX miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym – Wojciech Rokowski, Aleksandra Pytel

· Karolina Gibas zakwalifikowała się do projektu „DIAMENT”

· Wysoki poziom – sprawdzian po kl. VI

12.

Małolepszy Elżbieta

· Wyróżnienie Gminny Konkurs „Przedszkolak Potrafi” – A. Fic, K. Kiszczak, J. JOńczy

· Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ekologicznym – A. Susfał, K. Buda

· III miejsce - M. Fila, wyróżnienie – K. Kiszczak, M. Mrowiec, W. Płonka w Gminnym Konkursie Plastycznym „Drugie życie plastikowej butelki”

· Wyróżnienie w Gminnym Konkursie na Kartkę Wielkanocną – K. Buda

13.

Magiera Alina

-

14.

Matejko Elżbieta

-

15.

Miętkiewicz Dorota

· wyróżnienie w Gminnym Konkursie „Na kartkę wielkanocną”

16.

Miarka Agnieszka

- urlop macierzyński

17.

Michniewicz – Bąk Marzena

· I miejsce w Gminnym Konkursie „Znam gminę Andrychów” – indywidualnie i drużynowo - SP

· III miejsce - powiatowe Andrychowskie Imprezy na Orientację – drużynowo - SP

· III miejsce - powiatowe Andrychowskie Imprezy na Orientację – puchar organizacji - SP

· III miejsce – etap wojewódzki – „ Poznajemy ojcowiznę” – Gim.

· Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „U nas jest najpiękniej” – Gim.

· I miejsce w gminie z egzaminu gimnazjalnego część przyrodniczna

18.

Paczyńska Marta

· I miejsce – Kamil Bizoń , wyróżnienie - Natalia Snażyk, Dominika Kraus w Gminnym Konkursie Plastycznym „Lubię to miejsce”

· Anna Młocek i Anna Smaza zwyciężczynie w Konkursach Plastycznych

19.

Pietras Jan

-

20.

Rajda Katarzyna

· Gminny Konkurs „Przedszkolak Potrafi” – Aleksandra Skrzypiec

· Gminny Konkurs na „Kartkę wielkanocną” – Oliwia Bogucka

21.

Rokowska – Gunia Dorota

· wysokie wyniki z egzaminu gimnazjalnego j. angielski

· III miejsce Maria Surzyn, wyróżnienie – Izabela Snażyk w Gminnym Konkursie „I love singing”

22.

Rusinek Bogusława

· I i II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Czysty świat wokół nas”

· III miejsce w Gminnym Konkursie Przyrodniczym

· I, II, III w Gminnym Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie w oczach dziecka”

· II miejsce w Gminnym Konkursie „Wędrówki Jana Pawła II”

23.

Smaza Dorota

· 2 uczniów II miejsce, 1 uczeń III miejsce w Gminnym Konkursie „Boże Narodzenie w oczach dziecka”

24.

Stachura Magdalena

· I miejsce – Szymon Kryska, II miejsce Nikodem Nowak, III Jan Surzyn w Gminnym Konkursie „Boże Narodzenie w oczach dziecka”

· I miejsce – Lena Tomiczek, III miejsce Julia Szewd i Jan Surzyn w Gminnym Konkursie „Czysty świat wokół nas”

· III miejsce w Olimpiadzie sportowej kl. I

25.

Susfał Agnieszka

· III miejsce w Gminnym Konkursie „Drugie życie plastikowej butelki” – Filip Fajfer

· III miejsce w Gminnym Konkursie na „Kartkę wielkanocną” – Filip Fajfer

26.

Toma Piotr

· Finalistka Małopolskiego Konkursu Fizycznego

Osiągnięcia naszych uczniów rok szkolny 2012/2013:

Nazwisko i imię nauczyciela

Osiągnięcia i sukcesy uczniów

1.

Błachut – Stanek Dorota

· etap międzygminny, etap powiatowy „I Ty możesz zostać ratownikiem”

· wyróżnienie w Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”

2.

Cibor Jadwiga

· laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Katarzyna Rokowska

· etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Adrian Moskwik, Dariusz Susfał

3.

Gałosz Krzysztof

· I miejsce w biegach przełajowych – powiat

· I miejsce w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego dziewcząt, drużynowo

· III i IV miejsce w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego indywidualnie – Joanna Matejko, Paulina Wesołowska

4.

Gilek Renata

· III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym – A. Mieszczak

· wyróżnienie w Konkursie „Tischnerowskie ślady” – Izabela Snażyk

· wysokie wyniki z egzaminu gimnazjalnego

5.

Hernas Anna

· II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym – Katarzyna Rokowska

· Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Tischnerowskie ślady” – Monika Sławik

· III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Kamil Pasternak

· Bardzo dobre wyniki z egzaminu gimnazjalnego

6.

Hornik Renata

·

7.

Jamróz Anna

· bardzo dobre wyniki z egzaminu gimnazjalnego

8.

Kilian Zdzisława

· I miejsce - Paulina Susfał, Tomasz Kryska, III miejsce - Michał Smolec w Gminnych Biegach Przełajowych

· IImiejsce - Paulina Susfał, Tomasz Kryska, III miejsce - Michał Smolec w Powiatowych Biegach Przełajowych

· II miejsce –Patryk Zemła Gminnych Biegach Przełajowych

· III miejsce – Patryk Zemła w Powiatowych Biegach Przełajowych

· II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego – Karolina Smolec

9.

Kolber Zbigniew

· III miejsce w Gminnym Konkursie „O złotą, srebrną i brązową nutkę” – Izabela Snażyk

· Wyróżnienie w Gminnym Konkursie „Szkolny song” – Klaudia Mazanek

10.

Kubień Edyta

· Udział w gminnych konkursach plastycznych „Boże Narodzenie w oczach dziecka”, „Stop smog”, „Czysty świat wokół nas”

11.

Kurzeja Ewa

· Wysokie wyniki sprawdzianu po kl. VI

12.

Magiera Alina

· Laureatka – Katarzyna Rokowksa i finalistka - Dominika Krupnik Małopolskiego Konkursu Geograficznego

13.

Matejko Elżbieta

· II miejsce w IX Przeglądzie Kolęd Europejskich w Targanicach – Klaudia Mazanek, Paweł Gawlas, Bernadetta Polak, Dariusz Susfał

· II miejsce w Gminnym Przeglądzie Kolęd Europejskich

14.

Miętkiewicz Dorota

· Wyróżnienie w X Gminnym Konkursie Plastycznym „Świąteczne fantazję”

15.

Miarka Agnieszka

· III miejsce w Ogólnoposkim Konkursie Literackim „Najpiękniejszy dzień mojego życia” – Dominika Jopek

· III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Lubię to miejsce” – Dorotka Smolec, Jagoda Kubień

16.

Michniewicz – Bąk Marzena

· III miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym - SP

· I miejsce w Gminnym Konkursie Fotograficznym - SP

· Konkurs Wojewódzki „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” – etap gminny I miejsce, etap rejonowy IV miejsce – Gim.

· Finał Turnieju „Chłopska szkoła biznesu” – Gim.

· I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym – Gim.

17.

Paczyńska Marta

· Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Polonistycznego – Kacper Fila

· I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Dawid Zmiertka

18.

Pietras Jan

-

19.

Rokowska – Gunia Dorota

· VI miejsce w Gminnym Konkursie „I know it & I love it” Monika Sławik

· I miejsce Gminny Konkurs Recytatorski – poezja amerykańska – Patrycja Bizoń

20.

Rusinek Bogusława

· I, II, III miejsce w Gminnym Konkursie „Boże Narodzenie w oczach dziecka” Kinga Fraś, Piotr Surzyn, Kacper Błachut

· III miejsce w Gminnym Konkursie „Stop smog” – Ewa Matejko, Kinga Fraś, Kacper Błachut

· I i II miejsce w Gminnym Konkursie „Czysty świat wokół nas”

· III miejsce w Gminnym Konkursie „O złotą, srebrną i brązową nutkę”

21.

Smaza Dorota

22.

Stachura Magdalena

· III miejsce – Maja Szczelina i wyróżnienie – Jagoda Kubień w Gminnym Konkursie Ekologicznym – Maja Szczelina

· III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie w oczach dziecka” – Dominika Socha

23.

Toma Piotr

· Wyróżnienie dla 1 uczennicy w konkursie „LWIĄTKO”

Osiągnięcia naszych uczniów rok szkolny 2011/2012:

Nazwisko i imię nauczyciela

Osiągnięcia i sukcesy uczniów

1.

Błachut – Stanek Dorota

· I miejsce kl. VI b w konkursie „List do kierowców” w Kampanii Ogólnopolskiej „No promil – no problem”

· II miejsce Wojewódzkim Konkursie „Pociąg do kariery” (II B Gim)

· Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” - Krzysztof Miarka, Aleksandra Białek

2.

Cibor Jadwiga

· II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „Mistrz matematyki” (Katarzyna Rokowska, Izabela Snażyk)

· Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego – Izabela Snażyk, Katarzyna Rokowska, Adrian Moskwik

3.

Gałosz Krzysztof

· IV miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego indywidualnie – Witold Lachendro

· IV miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego drużynowo

· III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej

· I miejsce w biegach przełajowych – powiat

4.

Gilek Renata

· Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Polonistycznego – Izabela Snażyk

· IImiejsce w Gminnym Konkursie Poetyckim – Natalia Snażyk

5.

Hernas Anna

· III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym – Katarzyna Rokowska

· Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Tischnerowskie ślady” – Monika Sławik

· Wyróżnienia w dwóch konkursach recytatorskich – Krzysztof Gilek

6.

Hornik Renata

·

7.

Jamróz Anna

-

8.

Kilian Zdzisława

· I miejsce w Gminnym i Powiatowych Biegach Przełajowych – Paulina Susfał

· III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej (dziewczęta Gim.)

· IV miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej (dziewczęta SP)

· I miejsce w Gminnych Zawodach w snowboardzie – Kamila Pietroń

· VIII miejsce w województwie w snowboardzie – Kamila Pietroń

9.

Kolber Zbigniew

-

10.

Kubień Edyta

· dwa II i III miejsce w Gminnym Konkursie czysty świat wokół nas”

· udział w Gminnym Konkursie plastycznym „Boże Narodzenie w oczach dziecka”

11.

Kurzeja Ewa

-

12.

Magiera Alina

· udział 2 uczennic w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Geograficznego

13.

Matejko Elżbieta

-

14.

Miętkiewicz Dorta

· wyróżnienie w Gminnym Konkursie „Ekologiczna kartka świąteczna”

· II miejsce w konkursie „Legendy naszego regionu”

15.

Miarka Agnieszka

-

16.

Michniewicz – Bąk Marzena

· II i III miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym

· Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego

· AndInO – III miejsce szczebel powiatowy

· Konkurs Wojewódzki „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” – etap gminny I miejsce, etap rejonowy IV miejsce

· I i III miejsce w Gminnym Konkursie „ Znam Gminę Andrychów” – indywidualnie

· I miejsce w Gminnym Konkursie „Znam Gminę Andrychów” – drużynowo

· II i III miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym

17.

Paczyńska Marta

· II miejsce w Gminnym Konkursie Poetyckim – Dawid Zmiertka

· II i III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim

· Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Siatkówka oczami dziecka” – Joanna Koczur

18.

Pietras Jan

-

19.

Rokowska – Gunia Dorota

-

20.

Rusinek Bogusława

· II i III miejsce w Gminnym Konkursie „Boże Narodzenie w oczach dziecka”

· I, II i III miejsce w Gminnym Konkursie „Czysty świat wokół nas”

·

21.

Smaza Dorota

· II miejsce „Najpiękniejsza pisanka

· Udział w Gminnym Konkursie „Świąteczne fantazje”

22.

Stachura Magdalena

· II miejsce – Maja Szczelina, III miejsce – Patrycja Smolec w Gminnym Konkursie „Boże Narodzenie w oczach dziecka”

· IX miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas czwartych – Dawid Zmiertka

23.

Toma Piotr

-