herb
logo
zdalne nauczanie
l
Egzaminy ósmoklasisty
I
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych
I
Tablety dla uczniów
I
Znajdź nas na facebooku
Rodzicu zaloguj się do dziennika
Rekrutacja do przedszkola napis
rodo
świetlica
I
PP
I
l
I
l
l
I
l
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
l
Administrator/webmaster:
mgr inż. Jerzy Maciejczyk
jerzym91@gmail.com

ZESPÓŁ REDAKCYJNY
newsy: mgr inż. Jerzy Maciejczyk


l
logo wymiana
gif
SKO
I
JUŻ PŁYWAM
gif
Projekt
l
Dyskusyjny Klub Książki
l
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
l
rsp
l
gif
Andrychowskie Marsze na Orientację promocją Beskidu Małego
Szkoła pamięta
pasek
logo

Szanowni Państwo Nauczyciele, Rodzice! Drodzy Uczniowie!

AAA

Szanowni Państwo Nauczyciele, Rodzice!
Drodzy Uczniowie!


Dziś kończy się kolejny rok szkolny; rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli oraz rodziców, których rolę trudno przecenić.

Koniec roku szkolnego jest dla mnie okazją, by Wszystkim serdecznie podziękować za rzetelność i wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę.

Dziękuję Nauczycielom i Wychowawcom za to, że mimo różnych trudności przekazywali młodym ludziom nie tylko określone umiejętności i zasób wiedzy, ale także wrażliwość na nieprzemijające wartości dobra, prawdy i piękna.

Państwu, Szanowni Rodzice, dziekuję szczególnie za to, że w tak trudnym dla wszystkich czasie, podjęliście trud pomocy szkole w realizacji nowego zadania- nauczania zdalnego. Doceniam Państwa zaangażowanie i troskę. Zarówno ja jak i całe Grono Pedagogiczne naszego Zespołu wyrażamy dzisiaj wdzięczność za bardzo dobrą współpracę z nami.

Drodzy Uczniowie! Jestem pełna podziwu dla Waszej otwartości na nowe wyzwania. Gratuluję Wszystkim otrzymania promocji do następnej klasy, Ósmoklasistom ukończenia szkoły. Gratuluję wielu sukcesów w licznych konkursach, turniejach i zawodach na różnych szczeblach.Za wszystkie- serdecznie dziękuję.

Wszystkim życzę radosnych i bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, tak bardzo zasłużonego po trudach nauki w tym roku szkolnym.

Obyśmy 1 września wrócili z zapasem sił i zapału do podjęcia zadań i wyzwań nowego roku szkolnego, ale w murach naszej szkoły.


Barbara Borgosz

Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych

w Targanicach