Zdjęcie naszej szkoły
ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI!!!
LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA
AKCJA EDUKACYJNA
AKTYWNA TABLICA
kreska plan lekcji
logo niepodległa ministerstwo
kreska dla niepodległej
kreska klauzula
KLAUZULA INFORMACYJNA
kreska szkola
kreska nauczyciele
kreska stołówka
kreska świetlica
kreska biblioteka
BIBLIOTEKA
kreska uczniowie
kreska rodzice
kreska regulaminy
kreska dokumenty
kreska akcje
kreska caritas
Szkolne Koło Caritas w Naszej Szkole
kreska szkoła prom zdro
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
kreska sukcesy
kreska pływam
PROGRAM "JUŻ PŁYWAM"
kreska zielona szkola
ZIELONA SZKOŁA
kreska szkolne blogi
kreska filmy
kreska zuchy
kreska euro week
EUROWEEK 2017
kreska 1%
1%
kreska bip
Biuletyn Informacji Publicznej
kreska archiwum
ARCHIWALNA STRONA SZKOLNA
kreska koniec
20180605 120941

Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa

AAA
We wtorek tj. 05. czerwca nasza szkoła uczestniczyła w Zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Andrychowa. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 50m. Nasza szkołę reprezentowali:

Adam Roman, Michał Burzej, Maria Kucharska, Hania Jodłowska, Adrian Piwowarczyk, Julia Majdak, Patrycja Pietras, Patrycja Bizoń, Magda Żabińska, Adam Fraś, Oskar Magnuszewski, Julia Podgórny, Iga Drąg, Dawid Wolanin, Dominik Harańczyk

Na podium znaleźli się:

Wyścig chłopców klas IV - VI w stylu dowolnym:
I miejsce - Michał Burzej - SP4
II miejsce - Adrian Piwowarczyk - SP4
III miejsce - Mikołaj Kasperek - SP2

Wyścig dziewcząt klas IV - VI w stylu dowolnym:
I miejsce - Maria Kucharska - SP4
II miejsce - Magdalena Filek - Roczyny
III miejsce - Hania Jodłowska - SP4

Wyścig chłopców klas IV -VI w stylu klasycznym:
I miejsce - Michał Burzej - SP4
II miejsce - Filip Gibas - Inwałd
III miejsce - Oliwier Kolber - Inwałd

Wyścig dziewcząt klas IV -VI w stylu klasycznym:
I miejsce - Magdalena Filek -Roczyny
II miejsce - Oliwia Koczur - Sułkowice Bolęcina
III miejsce - Magda Żabińska - SP4

Wyścig dziewcząt klas IV -VI w stylu grzbietowym:
I miejsce - Natalia Drabczyk - Inwałd
II miejsce - Maria Kucharska - SP4
III miejsce - Hanna Jodłowska - SP4

Wyścig na wesoło z piłką:
I miejsce - Rafał Majer - Roczyny
II miejsce - Filip Kamiński - SP 3
III miejsce - Adrian Piwowarczyk - SP4

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!
20180605 10472120180605 11414420180605 11423520180605 11455720180605 115107