Zdjęcie naszej szkoły
ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI!!!
LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA
AKTYWNA TABLICA
kreska plan lekcji
logo niepodległa ministerstwo
kreska dla niepodległej
kreska klauzula
KLAUZULA INFORMACYJNA
kreska szkola
kreska nauczyciele
kreska stołówka
kreska świetlica
kreska biblioteka
BIBLIOTEKA
kreska uczniowie
kreska egzamin ósmoklasisty
logo e8
kreska rodzice
kreska ogród sztuki
w ogrodzie sztuki
Prace plastyczne
prace plastyczne kreska
Koło Historyczne
Koło Historyczne
kreska regulaminy
kreska dokumenty
kreska akcje
kreska caritas
Szkolne Koło Caritas w Naszej Szkole
kreska szkoła prom zdro
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
kreska sukcesy
kreska zielona szkola
ZIELONA SZKOŁA
kreska szkolne blogi
kreska filmy
kreska zuchy
kreska euro week
EUROWEEK
kreska 1%
Biuletyn Informacji Publicznej
kreska archiwum
ARCHIWALNA STRONA SZKOLNA
kreska koniec
zaj poz

Zajęcia pozalekcyjne IV-VIII 2019/2020

AAA










Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020 I półrocze - klasy IV-VIII


Zajęcia przedmiotowe rozwijające:

Koło historyczne klas V - VIII - M.Dudka

Koło historyczne klas V-VIII - M.Małysa

Koło historyczne klas VI - S.Sala

Koło polonistyczne klas VII - R.Babska

Koło polonistyczne - A.Kania

Koło języka angielskiego dla klas językowych - M.Wnętrzak

Koło języka angielskiego klas V - M.Markowska

Interaktywne koło języka angielskiego - M.Mikunda

Koło języka niemieckiego - A.Gieruszczak

Koło matematyczne - M.Czaicka

Koło matematyczne - L.Fus

Koło matematyczne - A.Małysa

Koło matematyczne - B.Zdzienicka

Koło matematyczne - M.Kalinowska-M.

Koło chemiczne - Z.Kun

Koło biologiczne - N.Harańczyk

Koło biologiczne klas V - B.Sordyl

Koło geograficzne - R. Kadamus

Koło komputerowe z Baltim - K.Matusiak



Zajęcia przedmiotowe wspomagające:


Zajęcia wspierające z j.polskiego dla uczniów klas IV - P.Szczepański

Zajęcia wspierające z j.polskiego dla uczniów klas V - M.Paczyńska

Zajęcia wspierające z j.polskiego dla uczniów klas V - A.Kania

Zajęcia wspierające z j.polskiego dla uczniów klas VI - K.Bylica

Zajęcia wspierające z j.polskiego dla uczniów klas VI - A.Gromotka

Zajęcia wspierające z j.polskiego dla uczniów klas VII - R.Babski

Zajęcia wspierające z j.polskiego dla uczniów klas VIII - R.Babski

Zajęcia wspierające z matematyki dla uczniów klas IV - M.Czaicka

Zajęcia wspierające z matematyki dla uczniów klas V - A.Małysa

Zajęcia wspierające z matematyki dla uczniów klas V - L.Fus

Zajęcia wspierające z matematyki dla uczniów klas VI - J.Rychter

Zajęcia wspierające z matematyki dla uczniów klas VII - M.Kalinowska

Zajęcia wspierające z matematyki dla uczniów klas VIII - L.Fus

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki - L.Fus

Zajęcia wspierające z fizyki - I.Fornalik

Zajęcia wspierające z geografii - M.Tomiczek

Konsultacje z j.angielskiego dla uczniów klas VIII - M.Markowska

Zajęcia wspierające z j.angielskiego dla uczniów klas - A.Tomiczek

Zajęcia wspierające z j.angielskiego dla uczniów klas - J.Jenek

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z j.angielskiego - K.Wójcik

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z j.angielskiego - K.Zaremba


Zajęcia artystyczne:

Koło wokalno - instrumentalne - A.Kowina

Koło plastyczne - L.Siwek

Koło recytatorskie - R.Babska

Koło teatralne - A.Kania


Zajęcia inne:

Koło fotograficzne - P. Szczepański

Klub poszukiwaczy odpowiedzi - B. Błasiak, A. Małysa, M.Paczyńska

Szkolne Koło Caritas - M.Trzepaczka, M.Ligęza

Konsultacje z pedagogiem - R.Maszczyńska

Konsultacje z psychologiem - I.Ziółkowska


Zajęcia sportowe:

Piłka siatkowa - SKS - E. Bury

Piłka siatkowa ,,MKS dziewczęta” - E. Bury

SKS dla uczniów klas V - VIII - M. Cieluch

SKS dla uczniów klas VI - VIII - A.Wojewodzic