Zdjęcie naszej szkoły
ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI!!!
LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA
AKCJA EDUKACYJNA
AKTYWNA TABLICA
kreska plan lekcji
logo niepodległa ministerstwo
kreska dla niepodległej
kreska klauzula
KLAUZULA INFORMACYJNA
kreska szkola
kreska nauczyciele
kreska stołówka
kreska świetlica
kreska biblioteka
BIBLIOTEKA
kreska uczniowie
kreska rodzice
kreska regulaminy
kreska dokumenty
kreska akcje
kreska caritas
Szkolne Koło Caritas w Naszej Szkole
kreska szkoła prom zdro
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
kreska sukcesy
kreska pływam
PROGRAM "JUŻ PŁYWAM"
kreska zielona szkola
ZIELONA SZKOŁA
kreska szkolne blogi
kreska filmy
kreska zuchy
kreska euro week
EUROWEEK 2017
kreska 1%
1%
kreska bip
Biuletyn Informacji Publicznej
kreska archiwum
ARCHIWALNA STRONA SZKOLNA
kreska koniec
zaj poz

Zajęcia pozalekcyjne IV-VIII 2018/2019

AAA


Zajęcia przedmiotowe rozwijające:


Koło historyczne klas VI - VIII - M.Dudka

Koło historyczne klas IV - M.Małysa

Koło historyczne klas VI-VII - M.Małysa

Koło historyczne klas V - S.Sala

Koło humanistyczne klas VI - R.Babska

Koło języka angielskiego - M.Chmura

Koło języka angielskiego klas V - K.Zaremba

Koło języka niemieckiego - A.Gieruszczak

Koło języka francuskiego klas IV - K.Wójcik

Koło matematyczne - M.Czaicka

Koło matematyczne - L.Fus

Koło matematyczne - A.Małysa

Koło matematyczne - B.Zdzienicka

Koło matematyczne - J.Rychter

Koło matematyczne - S. Stenger

Koło fizyczne - I.Fornalik

Koło chemiczne - Z.Kun

Koło biologiczne - N.Harańczyk

Koło geograficzne - R. Kadamus

Koło polonistyczne - A.Kania

Koło WOS - M.Małysa

Koło przyrodnicze klas IV - B.Sordyl



Zajęcia przedmiotowe wspomagające:


Zajęcia wspierające z j.polskiego dla uczniów klas IV - M.Paczyńska

Zajęcia wspierające z j.polskiego dla uczniów klas V - K.Bylica

Zajęcia wspierające z j.polskiego dla uczniów klas VI - A.Kania

Zajęcia wspierające z j.polskiego dla uczniów klas VII - P.Szczepański

Zajęcia wspierające z j.polskiego dla uczniów klas VIII - E.Kurek

Zajęcia wspierające z matematyki dla uczniów klas IV - A.Małysa

Zajęcia wspierające z matematyki dla uczniów klas V - J.Rychter

Zajęcia wspierające z matematyki dla uczniów klas VI - J.Andrejko

Zajęcia wspierające z matematyki dla uczniów klas VII - S.Stenger

Zajęcia wspierające z matematyki dla uczniów klas VIII - J.Andrejko

Zajęcia wspierające z fizyki - I.Fornalik

Konsultacje dla klas VII z języka niemieckiego - A.Gieruszczak

Zajęcia wspierające z j.angielskiego dla uczniów klas VII - M.Markowska

Zajęcia wspierające z j.angielskiego dla uczniów klas V - A.Tomiczek, K.Zaremba


Zajęcia artystyczne:


Koło wokalno - instrumentalne - A.Kowina

Koło plastyczne - L.Siwek

Koło recytatorskie kl.V - K.Bylica

Koło recytatorskie - R.Babska

Koło teatralne - A.Kania

Koło teatralne kl. Vd - K.Bylica

Koło artystyczne - E. Szemla


Zajęcia inne:


Koło dziennikarskie - P. Szczepański

Klub poszukiwaczy odpowiedzi - B. Błasiak, A. Małysa

Koło biblioteczne - S. Książek, A.Fąferko

Zajęcia terapii plastycznej - E. Sasak

Szkolne Koło Caritas - M.Trzepaczka

Konsultacje z pedagogiem - R.Maszczyńska

Konsultacje z psychologiem - I.Ziółkowska


Zajęcia sportowe:


Trening piłki nożnej dla uczniów klas III I IV - A.Adamus

Piłka siatkowa ,,Glinka Academy” - E. Bury

Piłka siatkowa ,,MKS dziewczęta” - E. Bury

SKS dla uczniów klas VII i VIII - M. Cieluch

SKS dla uczniów klas V - A.Górska

SKS dla uczniów klas VI - VIII - A.Wojewodzic