kreska archiwum
ARCHIWALNA STRONA SZKOLNA
kreska koniec
20180309 164745[1]

XII Ogólnopolski Turniej dziewcząt w Mini-siatkówce o Puchar Dyrektora Szkoły 155 w Krakowie.

AAA
W piątek 9 marca uczennice Szkoły Podstawowej Nr 4 w Andrychowie a zarazem zawodniczki MKS Andrychów wzięły udział w XII Ogólnopolskim Turnieju dziewcząt w Mini-siatkówce o Puchar Dyrektora Szkoły 155 w Krakowie.
Nasze zespoły walczyły w dwóch kategoriach: "4" i "3" siatkarskich'

Bardzo dobrze spisał się zespól "4" siatkarskich, który ulegając jedynie zespołowi MKS Wieliczka I zajął II miejsce w turnieju. Na parkiecie walczyło 15 drużyn z Zawiercia, Krynicy Myślenic, Katowic, Brzeska, Kędzierzyna,Krzeszowic, Wieliczki, Krakowa, Andrychowa.
Skład zespołu SP 4 Andrychów / MKS Andrychów/: Karolina Bierczak, Oliwia Kozłowska, Wiktoria Wcisło, Joanna Jackowska.

XV miejsce Maraton Krzeszowie

Już za dwa tygodnie 24 marca nasze zawodniczki rozpoczną rywalizację w edycji KINDER + SPORT 2018. Pierwszy turniej kwalifikacyjny do finałów wojewódzkich odbędzie się w Andrychowie na hali sportowej SP 3 w Andrychowie.

W kategorii "3" siatkarskich reprezentowały nas dwa zespoły. Wśród 15 drużyn z Wieliczki, Zawiercia, Krakowa, Krynicy, Gorc /Nowy Targ/ , Kędzierzyna, Pyskowic, Andrychowa na pierwszy team uplasował się na 5 miejscu drugi natomiast na miejscu 13. Wygrały zespoły z Wieliczki i Zawiercia, które w ubiegłym sezonie zajęły I i II miejsce w Polsce w edycji KINDER + SPORT 2017.

Skład SP 4 Andrychów 1 / MKS Andrychów/: Aleksandra Partyka, Emilia Góral, Milena Jaworska, Julia Śliwa

Skład SP 4 Andrychów 2 / MKS Andrychów/: Kornelia Wołek, Weronika Targosz, Milena Frączek, Adrianna Brońka