kreska koniec
IMG 1753

SUKCESY ANDRYCHOWSKIEJ „CZWÓRKI” W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

AAA

W piątek 27 września 2019 roku na Stadionie sportowym w Andrychowie odbył się finał gminny w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach udział wzięły drużyny dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych ze szkół podstawowych gminy Andrychów. Drużyny składały się z 10 zawodników lub zawodniczek, z których każdy uczestnik sztafety miał do pokonania określony dystans: chłopcy – 1000 m, a dziewczęta – 800m.
Uczennice i uczniowie naszej szkoły wywalczyli najwyższe lokaty i tak: chłopcy
w obu kategoriach wiekowych zwyciężyli i zdobyli tytuł Mistrzów Gminy, a dziewczęta
i młodsze i starsze zajęły II miejsca i zdobyły tytuł Wicemistrzyń Gminy Andrychów.

Wszyscy reprezentanci SP 4 Andrychów uzyskali awans do Finału Powiatowego, który odbył się 4 października 2019 roku na Stadionie w Wadowicach. Również w tych zawodach reprezentacje naszej szkoły zanotowały bardzo dobry występ. Drużyny chłopców, zarówno w kategorii Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej zostali Wicemistrzami Powiatu Wadowickiego i uzyskali awans do Finału Wojewódzkiego.

Drużyny dziewcząt wywalczyły wysokie III miejsca w Powiecie.

Skład drużyny dziewcząt starszych: Karolina Bierczak, Frydel Wiktoria, Kozłowska Oliwia, Lewandowska Klaudia, Łomozik Daria, Rudnicka Julia, Wcisło Wiktoria, Wykręt Tatiana, Żabińska Magda, Kucharska Maria, Targosz Weronika oraz Wołek Kornelia.