Zdjęcie naszej szkoły
ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI!!!
LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA
AKTYWNA TABLICA
kreska plan lekcji
logo niepodległa ministerstwo
kreska dla niepodległej
kreska klauzula
KLAUZULA INFORMACYJNA
kreska szkola
kreska nauczyciele
kreska stołówka
kreska świetlica
kreska biblioteka
BIBLIOTEKA
kreska uczniowie
kreska egzamin ósmoklasisty
logo e8
kreska rodzice
kreska ogród sztuki
w ogrodzie sztuki
Prace plastyczne
prace plastyczne kreska
Koło Historyczne
Koło Historyczne
kreska regulaminy
kreska dokumenty
kreska akcje
kreska caritas
Szkolne Koło Caritas w Naszej Szkole
kreska szkoła prom zdro
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
kreska sukcesy
kreska zielona szkola
ZIELONA SZKOŁA
kreska szkolne blogi
kreska filmy
kreska zuchy
kreska euro week
EUROWEEK
kreska 1%
Biuletyn Informacji Publicznej
kreska archiwum
ARCHIWALNA STRONA SZKOLNA
kreska koniec

SUKCESÓW UCZNIÓW SP 4 ANDRYCHÓW W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZYM CIĄG DALSZY…

AAA

W poniedziałek 28 maja 2018 roku w Oświęcimiu odbył się finał rejonowy
w Czwórboju lekkoatletycznym uczniów szkół podstawowych.

Przypomnijmy, że Czwórbój lekkoatletyczny składa się z czterech konkurencji: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg długi, dziewczęta – 600 m, chłopcy – 1000 m.

W zawodach udział wzięły zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców z powiatów: wadowickiego, olkuskiego, chrzanowskiego i oświęcimskiego. I tak w szranki rywalizacji stanęły szkoły z: Olkusza, Chrzanowa, Oświęcimia, Wadowic, Piotrowic i nasza szkoła, czyli SP 4 Andrychów.

Uczniowie naszej szkoły zwyciężyli we wszystkich konkurencjach i uzyskali tytuł Mistrzów Rejonu, a tym samym awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się
5 czerwca 2018 roku w Tarnowie.

Dziewczęta również pięknie się spisały, ostatecznie zajmując IV miejsce (przypomnijmy że zawody rejonowe to półfinały wojewódzkie).

W skład drużyny dziewcząt weszły: Karolina Bierczak, Magdalena Cinal, Klaudia Lewandowska, Wiktoria Frydel, Daria Łomozik, Julia Rudnicka oraz Tatiana Wykręt.

W skład drużyny chłopców weszli: Mateusz Stuglik, Maciej Gołąb, Mikołaj Szilder, Filip Michałek, Karol Janusiewicz i najmłodszy w drużynie Maksymilian Łysoń.


SERDECZNIE GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI ZA NASZYCH LEKKOATLETÓW W WOJEWÓDZTWIE!