spotkanie z p. Renatą Piątkowską 001

Spotkanie autorskie z panią Renatą Piątkowską.

AAA

Spotkanie autorskie z panią Renatą Piątkowską

14 grudnia 2016 roku gościła w naszej szkole pani Renata Piątkowska, znana i lubiana autorka książek dla dzieci. W spotkaniu autorskim zorganizowanym przez bibliotekę szkolną uczestniczyły dzieci z klasy 3a, 3c oraz świetlicy.

Pani Renata Piątkowska bardzo ciekawie i z humorem opowiadała o swojej twórczości oraz zachęcała do czytania. Pisarka szczególną uwagę zwróciła na książki poświęcone zwierzętom, opowiedziała wiele interesujących i niesamowitych historii związanych z bohaterami takich książek jak: „Najwierniejsi przyjaciele”, „Mruk”, „Zbój”, „Oko w oko ze zwierzakiem”.

Uczestnicy spotkania mieli także okazję wysłuchać fragmentów tych książek, które czytała, towarzysząca pisarce, pani Malwina Kożurno – lektor.

Następnie pani Renata Piątkowska odpowiadała na pytania dzieci oraz rozdawała autografy. W podziękowaniu za spotkanie dzieci wręczyły naszym gościom drobne upominki i wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia.

Spotkanie z panią Renatą Piątkowską było bardzo ciekawe i dostarczyło wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń.

spotkanie z p. Renatą Piątkowską 002spotkanie z p. Renatą Piątkowską 005spotkanie z p. Renatą Piątkowską 008spotkanie z p. Renatą Piątkowską 009spotkanie z p. Renatą Piątkowską 010spotkanie z p. Renatą Piątkowską 017spotkanie z p. Renatą Piątkowską 018spotkanie z p. Renatą Piątkowską 019spotkanie z p. Renatą Piątkowską 023