Zdjęcie naszej szkoły
ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI!!!
LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA
AKTYWNA TABLICA
kreska plan lekcji
logo niepodległa ministerstwo
kreska dla niepodległej
kreska klauzula
KLAUZULA INFORMACYJNA
kreska szkola
kreska nauczyciele
kreska stołówka
kreska świetlica
kreska biblioteka
BIBLIOTEKA
kreska uczniowie
kreska egzamin ósmoklasisty
logo e8
kreska rodzice
kreska ogród sztuki
w ogrodzie sztuki
Prace plastyczne
prace plastyczne kreska
Koło Historyczne
Koło Historyczne
kreska regulaminy
kreska dokumenty
kreska akcje
kreska caritas
Szkolne Koło Caritas w Naszej Szkole
kreska szkoła prom zdro
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
kreska sukcesy
kreska zielona szkola
ZIELONA SZKOŁA
kreska szkolne blogi
kreska filmy
kreska zuchy
kreska euro week
EUROWEEK
kreska 1%
Biuletyn Informacji Publicznej
kreska archiwum
ARCHIWALNA STRONA SZKOLNA
kreska koniec
IMG 20190526 151514740

SIATKARKI NASZEJ SZKOŁY BRĄZOWYMI MEDALISTKAMI MISTRZOSTW POLSKI!!!

AAA

W dniach 23-26 maja 2019 r. w Głuchołazach odbył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Czwórek Dziewczynek i Chłopców. Wśród najlepszych zespołów z całej Polski „czarnym koniem” okazała się reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły, która pokonując po drodze faworyzowane zespoły z innych województw, stanęła na najniższym stopniu podium. W półfinale dziewczynki uległy jedynie późniejszym mistrzyniom SP Nadarzyn, reprezentującym województwo mazowieckie. Podium uzupełniła druga drużyna z Małopolski - SP 155 Kraków, która wystartowała w mistrzostwach z „dziką kartą”. Milena Jaworska została wybrana najlepszą rozgrywającą turnieju.

Niewątpliwie jest to ogromny sukces podopiecznych pani Ewy Bury i powód do dumy dla Szkoły, klubu MKS Andrychów, w którym trenują i chluba dla miasta.

Brązowe Medalistki serdecznie dziękują Panu Tomaszowi Żakowi Burmistrzowi Andrychowa, Panu Andrzejowi Szafrańskiemu Dyrektorowi GZO w Andrychowie oraz Wydziałowi Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Andrychowie za wielką pomoc w organizacji wyjazdu, sponsorom – firmom DONE! Deliveries i Ogniochron, oraz Rodzicom zawodniczek za wsparcie finansowe.

Skład zespołu: Milena Frączek, Natalia Tomiczek, Weronika Targosz, Julia Polak, Karolina Pytel, Kornelia Wołek, Milena Jaworska, Adrianna Brońka, Julia Śliwa, Emilia Góral.

Trener - Ewa Bury

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT:
1. SOS SP NADARZYN
2. SP 155 KRAKÓW
3. SP 4 ANDRYCHÓW
4. SP SEJNY
5. SP 85 GDAŃSK
6. SP ŚMIGIEL
7. SP 50 WROCŁAW
8. SP 4 GIŻYCKO
9. SP 8 ŚWIECIE
10. SP 6 MIELEC
11. SP KLUCZEWSKO
12. PSP 19 KĘDZIERZYN KOŹLE
13. SP 18 KOSZALIN
14. SP 6 PYSKOWICE
15. SP 1 ŁASK
16. PSP KOMPRACHCICE
17. SP 3 SULECHÓW
18. SP 9 BIAŁA PODLASKA


IMG 20190526 153354379IMG 20190524 134211770IMG 20190524 143432358IMG 20190524 145708479IMG 20190524 180231080IMG 20190524 183035150IMG 20190524 183548193IMG 20190524 183641189IMG 20190524 202148622 BURST000 COVER TOPIMG 20190525 153351347IMG 20190526 144614186IMG 20190526 150707039 HDRIMG 20190526 150858187IMG 20190526 151138558IMG 20190526 151346340