Zdjęcie naszej szkoły
ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI!!!
LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA
AKTYWNA TABLICA
kreska plan lekcji
logo niepodległa ministerstwo
kreska dla niepodległej
kreska klauzula
KLAUZULA INFORMACYJNA
kreska szkola
kreska nauczyciele
kreska stołówka
kreska świetlica
kreska biblioteka
BIBLIOTEKA
kreska uczniowie
kreska egzamin ósmoklasisty
logo e8
kreska rodzice
kreska ogród sztuki
w ogrodzie sztuki
Prace plastyczne
prace plastyczne kreska
Koło Historyczne
Koło Historyczne
kreska regulaminy
kreska dokumenty
kreska akcje
kreska caritas
Szkolne Koło Caritas w Naszej Szkole
kreska szkoła prom zdro
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
kreska sukcesy
kreska zielona szkola
ZIELONA SZKOŁA
kreska szkolne blogi
kreska filmy
kreska zuchy
kreska euro week
EUROWEEK
kreska 1%
Biuletyn Informacji Publicznej
kreska archiwum
ARCHIWALNA STRONA SZKOLNA
kreska koniec
IMG 0044

MISTRZYNIE I WICEMISTRZOWIE GMINY W MINI PIŁCE RĘCZNEJ.

AAA

W piątek 16 marca 2018 roku odbył się finał gminny w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt
i Chłopców. Wśród wszystkich szkół podstawowych w gminie Andrychów , w zawodach udział wzięły: SP Rzyki, SP Targanice oraz SP nr 4 Andrychów.

Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” , trwały 2 x 12 minut.

W rywalizacji dziewcząt I miejsce i tytuł Mistrzyń Gminy zdobyły uczennice SP 4 Andrychów, tym samym zdobyły prawo do reprezentowania Andrychowa w finale powiatowym.
II miejsce zajęły uczennice SP Rzyki.

W rywalizacji chłopców po wyrównanych, zaciętych meczach zwyciężyli uczniowie
z Rzyk, a chłopcy z SP 4 Andrychów zajęli II miejsce. III miejsce przypadło SP Targanice.


W skład drużyny dziewcząt weszły:

Karolina Bieczak, Magdalena Cinal, Oliwia Kozłowska, Klaudia Lewandowska, Zuzanna Rajda, Julia Rudnicka, Wiktoria Wcisło, Martyna Karcz, Natalia Ekiert, Emilia Olszewska, Iga Styła, Wiktoria Frydel, Daria Łomozik, Anna Węgrzynek, Tatiana Wykręt i Aleksandra Sternal.


Chłopców reprezentowali:

Mateusz Stuglik, Eryk Drabczyk, Paweł Chmiel, Sebastian Pikoń, Kacper Siudak, Igor Króliczek, Krzysztof Handerski, Konrad Bieniek, Mikołaj Okińczyc, Szymon Talaga
i Wojciech Para.


WIELKIE GRATULACJE DLA MŁODYCH SZCZYPIORNISTÓW.


IMG 0031IMG 0034IMG 0041