Zdjęcie naszej szkoły
ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI!!!
LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA
AKCJA EDUKACYJNA
AKTYWNA TABLICA
kreska plan lekcji
logo niepodległa ministerstwo
kreska dla niepodległej
kreska klauzula
KLAUZULA INFORMACYJNA
kreska szkola
kreska nauczyciele
kreska stołówka
kreska świetlica
kreska biblioteka
BIBLIOTEKA
kreska uczniowie
kreska rodzice
kreska regulaminy
kreska dokumenty
kreska akcje
kreska caritas
Szkolne Koło Caritas w Naszej Szkole
kreska szkoła prom zdro
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
kreska sukcesy
kreska pływam
PROGRAM "JUŻ PŁYWAM"
kreska zielona szkola
ZIELONA SZKOŁA
kreska szkolne blogi
kreska filmy
kreska zuchy
kreska euro week
EUROWEEK 2017
kreska 1%
1%
kreska bip
Biuletyn Informacji Publicznej
kreska archiwum
ARCHIWALNA STRONA SZKOLNA
kreska koniec
IMG 20180524 125211296~2

MISTRZOWIE I WICE MISTRZYNIE POWIATU W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZYM.

AAA

W czwartek 24 maja 2018 roku w Świnnej Porębie odbył się finał powiatowy
w Czwórboju lekkoatletycznym uczniów szkół podstawowych.

Czwórbój lekkoatletyczny składa się z czterech konkurencji: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg długi, dziewczęta – 600 m, chłopcy – 1000 m.

W zawodach udział wzięły drużyny dziewcząt: SP Świnna Poręba, Nidek, SP 1 Wadowice
i SP 4 Andrychów oraz drużyny chłopców: SP Świnna Poręba, SP Gierałtowice, SP 1 Wadowice i SP 4 Andrychów.

Uczniowie naszej szkoły zwyciężyli we wszystkich konkurencjach i uzyskali tytuł Mistrzów Powiatu, dziewczęta również pięknie się spisały, ulegając nieznacznie Wadowiczankom i ostatecznie zajęły II miejsce.

Obie drużyny z naszej szkoły uzyskały awans do finału rejonowego, czyli do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 28 maja 2018 roku w Oświęcimiu.

W skład drużyny dziewcząt weszły: Karolina Bierczak, Magdalena Cinal, Klaudia Lewandowska, Wiktoria Frydel, Daria Łomozik oraz Julia Rudnicka.

W skład drużyny chłopców weszli: Mateusz Stuglik, Maciej Gołąb, Mikołaj Szilder, Filip Michałek, Karol Janusiewicz i Dariusz Klimczyński.

We wszystkich konkurencjach najlepszymi zawodnikami okazali się: Karolina Bierczak
i Mateusz Stuglik
, którzy zdobyli największą ilość punków ze wszystkich zawodników.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

IMG 20180524 100927611 HDRIMG 20180524 124808290IMG 20180524 124940531IMG 20180524 125114740~2