Zdjęcie naszej szkoły
ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI!!!
LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA
AKTYWNA TABLICA
kreska plan lekcji
logo niepodległa ministerstwo
kreska dla niepodległej
kreska klauzula
KLAUZULA INFORMACYJNA
kreska szkola
kreska nauczyciele
kreska stołówka
kreska świetlica
kreska biblioteka
BIBLIOTEKA
kreska uczniowie
kreska egzamin ósmoklasisty
logo e8
kreska rodzice
kreska ogród sztuki
w ogrodzie sztuki
Prace plastyczne
prace plastyczne kreska
Koło Historyczne
Koło Historyczne
kreska regulaminy
kreska dokumenty
kreska akcje
kreska caritas
Szkolne Koło Caritas w Naszej Szkole
kreska szkoła prom zdro
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
kreska sukcesy
kreska zielona szkola
ZIELONA SZKOŁA
kreska szkolne blogi
kreska filmy
kreska zuchy
kreska euro week
EUROWEEK
kreska 1%
Biuletyn Informacji Publicznej
kreska archiwum
ARCHIWALNA STRONA SZKOLNA
kreska koniec
IMG 0175

KOLEJNY ROK DOMINACJI NASZEJ SZKOŁY W FINAŁACH POWIATOWYCH W MINI SIATKÓWCE !!!

AAA

W dniach 27 – 28 marca w hali sportowej Naszej Szkoły rozegrane zostały mistrzostwa powiatu wadowickiego szkół podstawowych w mini siatkówce.

Pierwszego dnia rywalizowały dziewczynki reprezentujące SP 2 Wadowice, SP Świnna Poręba, ZSP Nidek i SP 4 Andrychów. W turnieju rozegranym systemem „każdy z każdym” gospodynie nie dały szans swoim rywalkom, wygrywając wszystkie mecze bez straty seta.

Tabela końcowa dziewcząt:

1. SP 4 Andrychów 2. SP Świnna Poręba 3. ZSP Nidek 4. SP 2 Wadowice

Następnego dnia rywalizowali chłopcy ze szkół: SP 2 Wadowice, SP Świnna Poręba, SP Paszkówka i SP 4 Andrychów, rozgrywając turniej podobnie jak dziewczynki „każdy z każdym”. Tym razem zawody miały bardziej wyrównany przebieg i o zwycięstwie w kilku meczach decydował tie break. Mimo to młodzi siatkarze z Andrychowa odnieśli kolejny sukces wygrywając swoje pojedynki.

Tabela końcowa chłopców:

1. SP 4 Andrychów 2. SP Paszkówka 3. SP Świnna Poręba 4. SP 2 Wadowice

To już kolejny rok z rzędu, w którym uczniowie SP 4 Andrychów zarówno w rywalizacji dziewcząt jak i chłopców zdobywają mistrzostwo i będą reprezentować powiat wadowicki na półfinałach wojewódzkich zaplanowanych na 19 i 20 kwietnia również w andrychowskiej „czwórce”.

Składy zwycięskich drużyn:

Dziewczynki - Karolina Bierczak, Magdalena Cinal, Wiktoria Frydel, Oliwia Kozłowska, Klaudia Lewandowska, Daria Łomozik, Zuzanna Rajda, Julia Rudnicka, Wiktoria Wcisło, Anna Węgrzynek, Tatiana Wykręt.

Chłopcy - Konrad Bieniek, Mikołaj Okińczyc, Eryk Drabczyk, Maksymilian Łysoń, Filip Michałek, Wojciech Para, Adrian Piwowarczyk, Kamil Lachendro, Hubert Rupik, Mikołaj Niemczyk.

IMG 0157IMG 0177IMG 0142IMG 0146