Zdjęcie naszej szkoły
ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI!!!
LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA
REGULAMIN PRACY SZKOŁY W ZWIĄZKU Z SYTUACJĄ EPIDEMICZNĄ W POLSCE.
Przedstawiamy regulamin pracy naszej Szkoły w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce. Liczymy na Państwa wyrozumiałość, zrozumienie naszej troski o bezpieczeństwo dzieci, rodziców i pracowników szkoły, a także prosimy o pomoc w motywowaniu dzieci do przestrzegania wszystkich procedur.

Regulamin do pobrania w załączniku poniżej:

AKTYWNA TABLICA
kreska plan lekcji
logo niepodległa ministerstwo
kreska dla niepodległej
kreska klauzula
KLAUZULA INFORMACYJNA
kreska szkola
kreska nauczyciele
kreska stołówka
kreska świetlica
kreska biblioteka
BIBLIOTEKA
kreska uczniowie
kreska egzamin ósmoklasisty
logo e8
kreska rodzice
kreska ogród sztuki
w ogrodzie sztuki
Prace plastyczne
prace plastyczne kreska
Koło Historyczne
kreska regulaminy
Koło biologiczne
Koło biologiczne
kreska kolo biologiczne
Mistrz czytelnictwa
Mistrz czytelnictwa
kreska mistrz
Magia muzyki
Magia muzyki
kreska magia muzyki
kreska dokumenty
kreska akcje
kreska caritas
Szkolne Koło Caritas w Naszej Szkole
kreska szkoła prom zdro
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
kreska sukcesy
kreska zielona szkola
ZIELONA SZKOŁA
kreska szkolne blogi
kreska filmy
kreska zuchy
kreska euro week
EUROWEEK
kreska 1%
Biuletyn Informacji Publicznej
kreska archiwum
ARCHIWALNA STRONA SZKOLNA
kreska koniec

Kadra Pedagogiczna

AAA

KADRA PEDAGOGICZNA SP4

2020/2021



Nazwisko i imię

Przedmiot

Stanowisko

Zawada Dorota

wychowanie fizyczne

Dyrektor Szkoły

Młodzik Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

z- ca dyrektora szkoły

Zdzienicka Bożena

matematyka

z- ca dyrektora szkoły

Adamczyk Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna


Adamus Artur

wychowanie fizyczne


Andrejko Jarosław

matematyka


Babińska Alicja

edukacja wczesnoszkolna


Babiński Rafał

wychowanie fizyczne


Babska Renata

język polski

wychowawca 6a

Babski Roman

język polski

wychowawca 8e

Biczak Joanna

pedagogika specjalna

wychowawca 8f

Błasiak Bożena

nauczyciel wspomagający


Bogacz Helena

logopeda


Buda Żaneta

nauczyciel wspomagający


Bury Ewa

wychowanie fizyczne


Bury Maria

edukacja wczesnoszkolna


Bylica Krystyna

język polski

wychowawca 7d

Cieluch Marcin wychowanie fizyczne

Czaicka Małgorzata

matematyka

wychowawca 5a

Dudka Monika

historia , WOS

wychowawca 8d

Fąferko Anna

nauczyciel bibliotekarz


Fornalik Ireneusz

fizyka

wychowawca 4c

Fus Lucyna

matematyka, informatyka

wychowawca 4b

Gałosz Ewa

wychowanie fizyczne, rewalidacja ruchowa


Gieruszczak Anna

język niemiecki


Gromotka Artur

język polski


Harańczyk Dorota

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 1c

Harańczyk Natalia

biologia

wychowawca 7c




Kadamus Rafał

przyroda, geografia


Kalinowska-Murzyn Magdalena

matematyka

wychowawca 6f

Kania Alicja

język polski

wychowawca 6c

Kardaś Dorota

nauczyciel wspomagający

wychowawca 6b

Karło Marcin

edukacja dla bezpieczeństwa





Kobielus Bożena

edukacja wczesnoszkolna


Kowina Aleksandra

muzyka


Kreczmer Agnieszka

wychowawca świetlicy


Książek Sylwia

nauczyciel bibliotekarz


Kubień Marta

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 1a

Kun Zofia

przyroda, chemia


Kurek Ewa

język polski


Kuśnierz Liliana

wychowanie do życia w rodzinie, biologia

wychowawca 4d

Ligęza Monika

nauczyciel wspomagający


Madeja Maria

religia





Małysa Anna

matematyka

wychowawca 6e

Małysa Marek

historia, WOS

wychowawca 5b

Markowska Marta

język angielski

wychowawca 6d

Matusiak Alan

wychowanie fizyczne


Matusiak Krystyna

informatyka


Suchanek Tomasz

pedagog

wychowawca 8a

Mikunda Mariusz

język angielski

wychowawca 7e







Nadajczyk-Górczak Agnieszka

język angielski


Nowak - Kowalska Monika

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3c

Paczyńska Marta

język polski

wychowawca 6h




Pałaszewska Ewa

wychowawca świetlicy







Pietraszko Sławomir

religia


Polak Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 1b

Prus Renata

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3b

Puto Agnieszka

wychowawca świetlicy, wychowanie do życia w rodzinie


Przebinda Klaudia

logopeda


Rokowska Teresa

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 2a

Romańska Izabella

nauczyciel wspomagający

wychowawca 2c

Rychter Joanna

matematyka, informatyka

wychowawca 7g

Sala Sławomir

historia

wychowawca 7b

Sasak Ewa

nauczyciel wspomagający


Siwek Lidia

plastyka, historia


Sobita Krzysztof

informatyka, matematyka


Sordyl Beata

przyroda

wychowawca 7f

Stenger Stanisława

matematyka


Stokłosa Anna

pedagogika specjalna

wychowawca 7h

Styła Małgorzata

fizjoterapeuta, nauczyciel wspomagający





Szczepański Piotr

język polski


Szemla Ewa

technika, informatyka


Tomiczek Agnieszka

język angielski

wychowawca 6g

Tomiczek Maciej

geografia


Trzepaczka Mateusz

religia


Tucin Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3a

Wetula Dominika

nauczyciel wspomagający

wychowawca 7a

Węglarz Anna

edukacja wczesnoszkolna


Wnętrzak Monika

język angielski

wychowawca 8b

Wojewodzic Agata

wychowanie fizyczne

wychowawca 8c

Woźniak Agata

edukacja wczesnoszkolna


Wójcik Kinga

język angielski


Zacharska Katarzyna

pedagogika specjalna

wychowawca 5c

Zaremba Kinga

język angielski


Zarębska Anna

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3d

Ziółkowska Izabella

psycholog