Zdjęcie naszej szkoły
ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI!!!
LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA
AKTYWNA TABLICA
kreska plan lekcji
logo niepodległa ministerstwo
kreska dla niepodległej
kreska klauzula
KLAUZULA INFORMACYJNA
kreska szkola
kreska nauczyciele
kreska stołówka
kreska świetlica
kreska biblioteka
BIBLIOTEKA
kreska uczniowie
kreska egzamin ósmoklasisty
logo e8
kreska rodzice
kreska ogród sztuki
w ogrodzie sztuki
Prace plastyczne
prace plastyczne kreska
Koło Historyczne
Koło Historyczne
kreska regulaminy
kreska dokumenty
kreska akcje
kreska caritas
Szkolne Koło Caritas w Naszej Szkole
kreska szkoła prom zdro
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
kreska sukcesy
kreska pływam
PROGRAM "JUŻ PŁYWAM"
kreska zielona szkola
ZIELONA SZKOŁA
kreska szkolne blogi
kreska filmy
kreska zuchy
kreska euro week
EUROWEEK
kreska 1%
Biuletyn Informacji Publicznej
kreska archiwum
ARCHIWALNA STRONA SZKOLNA
kreska koniec

Kadra Pedagogiczna

AAA

KADRA PEDAGOGICZNA SP4

2019/2020



Nazwisko i imię

Przedmiot

Stanowisko

Zawada Dorota

wychowanie fizyczne

Dyrektor Szkoły

Młodzik Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

z- ca dyrektora szkoły

Zdzienicka Bożena

matematyka

z- ca dyrektora szkoły

Adamczyk Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna


Adamus Artur

wychowanie fizyczne


Andrejko Jarosław

matematyka


Babińska Alicja

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3d

Babiński Rafał

wychowanie fizyczne


Babska Renata

język polski

wychowawca 5a

Babski Roman

język polski

wychowawca 7e

Biczak Joanna

pedagogika specjalna

wychowawca 7f

Błasiak Bożena

nauczyciel wspomagający


Bogacz Helena

logopeda


Buda Żaneta

nauczyciel wspomagający


Bury Ewa

wychowanie fizyczne


Bury Maria

edukacja wczesnoszkolna


Bylica Krystyna

język polski

wychowawca 6d

Chmura Monika

Język angielski

Wychowawca 7b

Cieluch Marcin

wychowanie fizyczne


Czaicka Małgorzata

matematyka

wychowawca 4a

Dudka Monika

historia

wychowawca 7d

Fąferko Anna

nauczyciel bibliotekarz


Fornalik Ireneusz

fizyka


Fus Lucyna

matematyka, informatyka


Gieruszczak Anna

język niemiecki

wychowawca 8b

Gromotka Artur

język polski

wychowawca 8c

Harańczyk Dorota

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 2c

Harańczyk Natalia

Biologia

Wychowawca 6c

Jenek Jakub

język angielski


Kadamus Rafał

przyroda, geografia

wychowawca 8d

Kalinowska-Murzyn Magdalena

matematyka

wychowawca 5f

Kania Alicja

język polski

wychowawca 5c

Kardaś Dorota

nauczyciel wspomagający

wychowawca 5b

Karło Marcin

edukacja dla bezpieczeństwa


s. Klimek Elżbieta

religia


Kobielus Bożena

edukacja wczesnoszkolna


Kowina Aleksandra

muzyka


Kreczmer Agnieszka



Książek Sylwia

nauczyciel bibliotekarz


Kubień Marta

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 2a

Kun Zofia

przyroda, chemia


Kurek Ewa

język polski


Kuśnierz Liliana



Ligęza Monika

nauczyciel wspomagający


Madeja Maria

religia


Majka Tomasz

wychowanie fizyczne


Małysa Anna

matematyka

wychowawca 5e

Małysa Marek

Historia, WOS

wychowawca 4b

Markowska Marta

język angielski

wychowawca 5d

Matusiak Alan

Wychowanie fizyczne


Matusiak Krystyna

edukacja wczesnoszkolna informatyka


Maszczyńska Róża

pedagog


Mikunda Mariusz

język angielski

wychowawca 6e

Mizera Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 2a

Mrajca Dominika

nauczyciel wspomagający


Nadajczyk-Górczak Agnieszka



Nowak - Kowalska Monika

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 2c

Paczyńska Marta

język polski

wychowawca 5h

Paleczna Angelika

wychowawca świetlicy


Pałaszewska Ewa



Pawlikowska Katarzyna

wychowanie do życia w rodzinie


Penkala Katarzyna



Pietraszko Sławomir

religia


Polak Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3b

Prus Renata

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 2b

Puto Agnieszka

wychowawca świetlicy


Przebinda Klaudia



Rokowska Teresa

edukacja wczesnoszkolna


Romańska Izabella

nauczyciel wspomagający


Rychter Joanna

matematyka, informatyka

wychowawca 6g

Sala Sławomir

historia

wychowawca 6b

Sasak Ewa

nauczyciel wspomagający


Siwek Lidia

plastyka, historia


Sobita Krzysztof

informatyka, matematyka


Sordyl Beata

przyroda

wychowawca 6f

Stenger Stanisława

matematyka

wychowawca 8a

Stokłosa Anna

pedagogika specjalna

wychowawca 6h

Styła Małgorzata

fizjoterapeuta


Suchanek Tomasz

nauczyciel wspomagający

wychowawca 7a

Szczepański Piotr

język polski


Szemla Ewa

technika, informatyka


Tomiczek Agnieszka

język angielski

wychowawca 5g

Tomiczek Maciej

Geografia


Trzepaczka Mateusz

religia


Tucin Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna


Wetula Dominika

nauczyciel wspomagający

wychowawca 6a

Węglarz Anna

edukacja wczesnoszkolna


Wnętrzak Monika

język angielski


Wojewodzic Agata

wychowanie fizyczne

wychowawca 7c

Woźniak Agata

edukacja wczesnoszkolna


Wójcik Kinga

język angielski


Zacharska Katarzyna

pedagogika specjalna

wychowawca 4c

Zaremba Kinga

język angielski


Zarębska Anna

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 2d

Ziółkowska Izabella

psycholog