Zdjęcie naszej szkoły
ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI!!!
LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA
AKCJA EDUKACYJNA
AKTYWNA TABLICA
kreska plan lekcji
niepodległa obrazek
kreska dla niepodległej
kreska klauzula
KLAUZULA INFORMACYJNA
kreska szkola
kreska nauczyciele
kreska stołówka
kreska świetlica
kreska biblioteka
BIBLIOTEKA
kreska uczniowie
kreska rodzice
kreska regulaminy
kreska dokumenty
kreska akcje
kreska caritas
Szkolne Koło Caritas w Naszej Szkole
kreska szkoła prom zdro
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
kreska sukcesy
kreska pływam
PROGRAM "JUŻ PŁYWAM"
kreska zielona szkola
ZIELONA SZKOŁA
kreska szkolne blogi
kreska filmy
kreska zuchy
kreska euro week
EUROWEEK 2017
kreska 1%
1%
kreska bip
Biuletyn Informacji Publicznej
kreska archiwum
ARCHIWALNA STRONA SZKOLNA
kreska koniec
indeks

JADŁOSPIS

AAA




PONIEDZIAŁEK 05.11.2018

I danie – fasolowa z ziemniakami (A1,A9)

II danie – pierogi z borówkami, herbata, dodatek (A1,A3,A7)

WTOREK 06.11.2018

I danie – rosolnik (A1,A9)

II danie – ziemniaki, kotleciki z kurczaka, sałata zielona, kompot, dodatek (A1,A3,A7)

ŚRODA 07.11.2018

I danie – żurek z ziemniakami (A1,A7,A9)

II danie- risotto, dodatek (A1,A7)

CZWARTEK 08.11.2018

I danie- pomidorowa z ryżem (A1,A7,A9)

II danie- ziemniaki, polędwiczki z indyka, surówka z marchwi i jabłka, kompot (A1,A7)

PIĄTEK 09.11.2018

I danie- krupnik (A1,A7, A9)

II danie – ziemniaki, ryba pieczona, surówka z kapusty pekińskiej z brzoskwinią, kompot ( A1,A3,A4,A7)


WTOREK 13.11.2018

I danie – rosół z makaronem (A1,A3,A9)

II danie – ziemniaki, roladka schabowa w sosie curry, surówka z czerwonej kapusty, kompot (A1,A7)

ŚRODA 14.11.2018

I danie – ziemniaczana (A1,A9)

II danie- ryż, mięso gyros, sałata lodowa, kompot (A1,A7)

CZWARTEK 15.11.2018

I danie- grysikowa (A1,A9)

II danie- kartacze, dodatek (A1,A3,A7)

PIĄTEK 16.11.2018

I danie- barszcz ukraiński (A1,A3,A7,A9)

II danie –ziemniaki, paluszki rybne, surówka z pora, kompot, dodatek ( A1, A3, A4,A7)








ALERGENY

SYMBOL

OPIS

A 1

Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut lub ich odmiany hybrydowe) oraz produkty pochodne

A 2

Skorupiaki i produkty pochodne

A 3

Jaja i produkty pochodne

A 4

Ryby i produkty pochodne

A 5

Orzeszki ziemne, orzeszki arachidowe i produkty pochodne

A 6

Soja i produkty pochodne

A 7

Mleko i produkty pochodne

A 8

Orzechy, tj. migdały, orzechy laskowe, włoskie, nerkowca, brazylijskie, pistacjowe, makadamia i produkty pochodne

A 9

Seler i produkty pochodne

A 10

Nasiona sezamu i produkty pochodne

A 11

Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10mg/kg lub 10mg/l w przeliczeniu na So2

A 12

Łubin i produkty pochodne

A 13

Mięczaki i produkty pochodne