Zdjęcie naszej szkoły
ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI!!!
LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA
AKCJA EDUKACYJNA
AKTYWNA TABLICA
kreska plan lekcji
kreska szkola
kreska nauczyciele
kreska stołówka
kreska świetlica
kreska biblioteka
BIBLIOTEKA
kreska uczniowie
kreska rodzice
kreska regulaminy
kreska dokumenty
kreska akcje
kreska caritas
Szkolne Koło Caritas w Naszej Szkole
kreska szkoła prom zdro
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
kreska sukcesy
kreska pływam
PROGRAM "JUŻ PŁYWAM"
kreska zielona szkola
ZIELONA SZKOŁA
kreska szkolne blogi
kreska filmy
kreska zuchy
kreska euro week
EUROWEEK 2017
kreska 1%
1%
kreska bip
Biuletyn Informacji Publicznej
kreska archiwum
ARCHIWALNA STRONA SZKOLNA
kreska koniec
indeks

JADŁOSPIS

AAA


PONIEDZIAŁEK 15.01.2018

I danie –gulaszowa z ziemniakami (A1, A9)

II danie – kluski na parze z musem truskawkowym, kompot (A1,A3,A7)

WTOREK 16.01.2018

I danie – krupnik (A7,A9)

II danie- ziemniaki, kotleciki z kurczaka, surówka z kapusty pekińskiej z buraczkami,

kompot (A1, A7)

ŚRODA 17.01.2018

I danie – żurek z ziemniakami (A7,A9)

II danie- risotto, herbata, dodatek (A1,A7)

CZWARTEK 18.01.2018

I danie –brokułowa z lanym ciastem (A1,A3,A7,A9)

II danie –kluski śląskie, bitki, surówka z gotowanej czerwonej kapusty, kompot, dodatek

(A1,A3,A7)

PIĄTEK 19.01.2018

I danie –kminkowa z makaronem (A1,A3,A7,A9)

II danie –ziemniaki, ryba pieczona, surówka z selera i ananasa, kompot (A1,A3, A4, A7,)


-------------------------------------------------------------------------------


PONIEDZIAŁEK 22.01.2018

I danie- grochowa z chlebem (A1,A3,A7,A9)

II danie – ryż z jabłkiem, herbata (A1, A7)

WTOREK 23.01.2018

I danie – barszcz czerwony z ziemniakami (A7,A9)

II danie – pierogi ruskie, herbata (A1,A3,A7,)

ŚRODA 24.01.2018

I danie – rosolnik (A1, A9)

II danie- ziemniaki, kotlet schabowy, surówka z kapusty pekińskiej z brzoskwinią, kompot

(A1,A3,A7)

CZWARTEK 25.01.2018

I danie- kalafiorowa z makaronem (A1,A3,A7, A9)

II danie- ryż, pieczeń z indyka, surówka z kiszonej kapusty, kompot (A1,A7)

PIĄTEK 26.01.2018

I danie-ogórkowa z ryżem (A1, A7, A9)

II danie –ziemniaki, ryba pieczona, szparag, kompot ( A1, A3, A4,A7)






ALERGENY

SYMBOL

OPIS

A 1

Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut lub ich odmiany hybrydowe) oraz produkty pochodne

A 2

Skorupiaki i produkty pochodne

A 3

Jaja i produkty pochodne

A 4

Ryby i produkty pochodne

A 5

Orzeszki ziemne, orzeszki arachidowe i produkty pochodne

A 6

Soja i produkty pochodne

A 7

Mleko i produkty pochodne

A 8

Orzechy, tj. migdały, orzechy laskowe, włoskie, nerkowca, brazylijskie, pistacjowe, makadamia i produkty pochodne

A 9

Seler i produkty pochodne

A 10

Nasiona sezamu i produkty pochodne

A 11

Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10mg/kg lub 10mg/l w przeliczeniu na So2

A 12

Łubin i produkty pochodne

A 13

Mięczaki i produkty pochodne