Zdjęcie naszej szkoły
ZAPRASZAMY DO CZWÓRKI!!!
LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA
AKCJA EDUKACYJNA
AKTYWNA TABLICA
kreska plan lekcji
logo niepodległa ministerstwo
kreska dla niepodległej
kreska klauzula
KLAUZULA INFORMACYJNA
kreska szkola
kreska nauczyciele
kreska stołówka
kreska świetlica
kreska biblioteka
BIBLIOTEKA
kreska uczniowie
kreska rodzice
kreska regulaminy
kreska dokumenty
kreska akcje
kreska caritas
Szkolne Koło Caritas w Naszej Szkole
kreska szkoła prom zdro
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
kreska sukcesy
kreska pływam
PROGRAM "JUŻ PŁYWAM"
kreska zielona szkola
ZIELONA SZKOŁA
kreska szkolne blogi
kreska filmy
kreska zuchy
kreska euro week
EUROWEEK 2017
kreska 1%
1%
kreska bip
Biuletyn Informacji Publicznej
kreska archiwum
ARCHIWALNA STRONA SZKOLNA
kreska koniec
IMG 20171201 121902875 BURST000 COVER TOP

DOMINACJA SIATKAREK I SIATKARZY ANDRYCHOWSKIEJ „CZWÓRKI” W XX TURNIEJU O PUCHAR DYREKTORA SP 2 W ANDRYCHOWIE.

AAA

DOMINACJA SIATKAREK I SIATKARZY ANDRYCHOWSKIEJ „CZWÓRKI” W XX TURNIEJU O PUCHAR DYREKTORA SP 2 W ANDRYCHOWIE.


W dniu 01.12.2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Andrychowie odbył się Turniej Minisiatkówki o Puchar Dyrektora tej szkoły.

W dwudziestej edycji tego turnieju naszą szkołę reprezentowało 7 drużyn dziewcząt, uczących się na co dzień w klasach sportowych i 4 drużyny chłopców.

W stawce trzynastu drużyn dziewczynki nie dały szans rywalkom z SP 2 i SP Świnna Poręba, zajmując całe podium. Chłopcy po zaciętej rywalizacji również sięgnęli po puchar, wygrywając całe zawody.

Dziewczęta:

1 miejsce - Bierczak Karolina, Kozłowska Oliwia, Rudnicka Julia, Wcisło Wiktoria

2 miejsce - Lewandowska Klaudia, Węgrzynek Anna, Frydel Wiktoria

3 miejsce - Cinal Magdalena, Łomozik Daria, Wykręt Tatiana

Miejsca - 5 -9 Brońka Adrianna, Frączek Milena, Góral Emilia, Jaworska Milena, Partyka Aleksandra, Polak Julia, Pytel Karolina, Śliwa Julia, Targosz Weronika, Tomiczek Natalia, Wołek Kornelia, Olszewska Emilia, Sternal Aleksandra, Chudecka Weronika

Chłopcy:

1 miejsce - Drabczyk Eryk, Mistygacz Jan, Bieniek Konrad

5- 11 miejsce - Gołąb Maciej, Franczak Jeremiasz, Michałek Filip, Gwiżdż Szymon, Piwowarczyk Adrian, Para Wojciech, Niemczyk Mikołaj, Prus Kamil, Talar Daniel, Wala Patyk