bal sp4

Andrzejkowy Bal Malucha

AAA
10 listopada 2015, 13:29

Mamo! Tato!

Czy wiecie, że w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie organizowany jest Andrzejkowy Bal Malucha? Mówię Wam jaka będzie wspaniała impreza! Koleżanka mi mówiła, że będzie prawdziwy wodzirej i wszystkie dzieci, w wieku od 3 do 10 lat, będą się świetnie bawiły pod opiekąwróżek. Będą tańce i wspólna zabawa. Mamo, Tato, bardzo chcę tam iść! Wiecie, że zawsze marzyłem o prawdziwym balu.

Mógłbym być rycerzem, albo księciem, albo nie, może lepiej piłkarzem. Sam jeszcze nie wiem, ale na pewno pomożecie mi wybrać jakieś fantastyczne przebranie. Ta moja koleżanka będzie królewną i ma już przygotowaną suknię i koronę. Chciałbym być z nią w jednej grupie.

Bo wiecie, wszystkie dzieci będą podzielone na grupy po 10 osób i będą miały swoje własne wróżki, które będą się nimi opiekować. A oprócz zabawy będzie też nauka. Przyjedzie Fabryka Kreatywności i będą pokazy naukowe. Wiecie, takie naukowe show na wesoło. Ja bardzo lubię uczyć się nowych rzeczy, a to na pewno będzie super ciekawe. I jeszcze będzie tajemniczy gość i jakieś niespodzianki. Nie wiem o co chodzi, ale chciałbym się przekonać. A przekonam się tylko wtedy jak pójdę na bal. Bardzo Was proszę, mogę tam iść??? Ten bal odbędzie się 28 listopada 2015r. na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4, od 15.30 do 19.00. Nie martwcie się, że to długo i że będę głodny, bo na każde dziecko będzie czekał pyszny poczęstunek. A i dla Rodziców ma być jakaś kawiarenka, gdzie będą mogli sobie porozmawiać przy kawie i ciastku. Podobno to takie miejsce, z którego będziecie mogli patrzeć, jak się bawię. A ja będę się bawił na pewno świetnie!

Mamo! Tato! Tak bardzo chcę iść na ten bal! Ta moja koleżanka – królewna, już ma bilet. Mama jej kupiła w sekretariacie „Czwórki” (tel. 33 875 20 82) i to tylko za 15zł.

Wy mi też kupicie, prawda?? Już nie mogę się doczekać!

Plakat na Bal Andrzejkowy 01