Dyrektor

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013

AAA
3 września 2012, 9:00

Witaj Szkoło!!!

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013

Dnia 3 września 2012 roku o godz. 9.00 w Gimnazjum nr 2 w Andrychowie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013.

Dyrektor mgr Halina Talar przywitała nauczycieli, rodziców oraz uczniów i życzyła im wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

Społeczność Gimnazjum nr 2 ma nadzieję na powtórzenie zeszłorocznych licznych sukcesów w konkursach przedmiotowych oraz zawodach sportowych i uzyskanie największej liczby laureatów w gminie.

Uczniowie w naszym gimnazjum w ramach obowiązujących zajęć uczą się różnych języków obcych nowożytnych: języka angielskiego, języka niemieckiego w grupach poziomowanych, języka rosyjskiego a od września 2012 roku w klasach pierwszych francuskiego.

To jedyne gimnazjum w gminie z tak szeroką ofertą językową.

Od wielu lat w ramach czterech godzin wychowania fizycznego uczniowie naszego Gimnazjum uczestniczą w jednej godzinie fakultatywnej, na której wybierają dyscyplinę sportu szczególnie ich interesującą np.: piłka siatkowa, piłka nożna, tenis stołowy, tenis ziemny, aerobik, i inne.

W roku szkolnym 2012/2013 w czterech klasach pierwszych podjęło naukę 99 uczniów.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego życzymy wielu sukcesów, owocnej pracy w miłej atmosferze i satysfakcjonujących wyników.

Zespół Promocji Szkoły

AlinkaMariolaMonikauczniowieRenata