20161027 124033

Finał gminny w Mini Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt

AAA
31 października 2016, 7:57

W dniu 27.10.2016 roku w hali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie odbyły się gminne finały w Mini Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt.
W zawodach wzięło udział 5 zespołów ze szkół gminy Andrychów. Dziewczęta grały systemem "każdy z każdym", dwie połowy po 8 minut.
Gra była bardzo emocjonująca, gdyż poziom był wyrównany.
Jednak najlepszymi piłkarkami okazały się dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie, które wygrały trzy mecze ulegając tylko dziewczętom z SP nr 2 wynikiem 0:1.