PNN3

Zajęcia pozalekcyjne „nowoczesny w nauce” dobiegły końca…

AAA
31 marca 2015, 9:08
Grupa uczęszczająca na zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2014/15 przybrała sobie nazwę: „Nowocześni pod Leskowcem”. Celem zajęć było m. in. stworzenie kursów na platformie e-learningowej. Uczestnicy zapoznali się także z proponowanymi programami: ALGOODO, CAPRI PLUS I E-FIZYKA. W ramach zajęć uczniowie chętnie korzystali z tablicy interaktywnej, realizując ciekawe doświadczenia i symulacje zjawisk, np. z fizyki.

Weronika:
Zajęcia „Nowoczesny w nauce” były bardzo ciekawe. Można było nauczyć się wielu przydatnych rzeczy, pogłębić swoje umiejętności, poznać różnorodne programy komputerowe ułatwiające naukę. Jestem zadowolona, że uczęszczałam na te zajęcia.

Szymon:
Na zajęciach unijnych poznałem wiele ciekawych programów. Dodatkowe lekcje pomogły mi m. in. w nauce matematyki i fizyki.

Aleksandra:
Uważam, że zajęcia „Nowoczesny w nauce” były bardzo interesujące. Poszerzyłam swoją wiedzę na temat programów komputerowych oraz ciekawostek związanych z przedmiotami ścisłymi, a te informacje ułatwiają naukę. Jestem mile zaskoczona oraz bardzo się cieszę, że zdecydowałam się uczestniczyć w dodatkowych zajęciach.